Vítání jara

Vítání jara

V úterý 2.5. pořádala školka stezku na přivítání jara. Stezkou provázely domácí zvířátka. První zastávka byla na zahradě školky, kde čekal zajíček. Děti musely skočit do dálky a pak přiřazovat mrkvičky do misky podle tvarů. Po splnění úkolu zajíčka vyrazily za dalším. Barevné fáborky je dovedly k dalšímu zvířátku. Bylo to prasátko a děti tady musely zkusit nakrmit hladové prasátko bramborami. Až bylo prase najedené, vyrazili děti dál. Na dalším stanovišti je čekal pejsek, který si pro ně připravil překážkovou dráhu. Pak se dostaly na malou slepičí farmu, kde měly pomocí lžíce posbírat vajíčka do ošatky. Po nasbírání vajíček se přesunuly ke kočičce, která potřebovala pochytat myšky, takže se děti svezly ve speciálním dopravním prostředku (kolečko) k myškám. Jako poslední úkol bylo zahnat ovečky do ohrady
pomocí hokejky. Velkou odměnou pro děti bylo opékání špekáčků a speciální cena v podobě popcornové ovečky. 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vítání jara

Komentáře jsou uzavřeny

Zanechat komentář

 • Rybičky

  Rybičky

  Nápady z
  Krokotaku
  . Stačí kliknout na obrázek.

 • Rubriky

 • Archivy

 • Dnes

  • Pátek 29. září 2023
  • Svátek má Michal
  • Zítra má svátek Jeroným
  • Do Vánoc zbývá 86 dnů
  • Do konce roku zbývá 93 dnů
  • Je sudý týden
  • Je 40. týden
 • Září 2023
  Po Út St Čt So Ne
  « Srp    
   123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  252627282930  
 • free vector