Návštěva knihovny

Návštěva knihovny

Ve středu 16.11.2022 jsme s dětmi ze třídy Berušek naší MŠ navštívili místní knihovnu. Přivítala nás velmi milá paní knihovnice. Po prozkoumání tichých a po knihách vonících prostor se děti dozvěděly vyčerpávající informace o fungování knihovny a měly možnost si v dětském oddělení vybrat a prohlédnout jakoukoliv knihu, která je zaujala. Poté následovala dlouho očekávaná pohádka „Krtek a zima“, kterou jim paní knihovnice přečetla. Protože děti pozorně pohádce naslouchaly a dokázaly správně odpovědět na otázky z příběhu, čekalo na ně další překvapení. Pohádku o krtečkovi shlédly na projektoru. Na závěr návštěvy bylo poslední a největší překvapení v podobě sladké odměny. Jako poděkování předala paní učitelka paní knihovnici obrázek a sladkosti od dětí jak ze třídy Berušek, tak i ze třídy Motýlků, které do knihovny zamířily hned vzápětí na výchovně vzdělávací program O pejskovi a kočičce 🙂

Za MŠ Popice Daniela Čermáková

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Návštěva knihovny

Komentáře jsou uzavřeny

Zanechat komentář

 • Źabka

  Źabka

  Nápady z
  Krokotaku
  . Stačí kliknout na obrázek.

 • Rubriky

 • Archivy

 • Dnes

  • Čtvrtek 2. února 2023
  • Svátek má Nela a Hromnice
  • Zítra má svátek Blažej
  • Do Vánoc zbývá 325 dnů
  • Do konce roku zbývá 332 dnů
  • Je sudý týden
  • Je 6. týden
 • Únor 2023
  Po Út St Čt So Ne
  « Led    
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728  
 • free vector